Vanakaruvalukoda OÜ pakub klientidele ka valamise ning esemest vormi võtmise teenust.
 Põhiliselt valame messingut või pronksi, vahel ka hõbedat. Valatava asja suurim diameeter võib olla 10 cm, kõrgus maksimaalselt 15 cm ning kaal metallis u 800 g. Võime valada nii teie soovi kohaselt nikerdatud eritellimusi, kui ka teie valmistatud vahast mudeleid. Lisaks pakume 3D freesiga vahamudelite tegemist ning hilisemat järelviimistlust.
 Huvi korral võtke meiega ühendust vanakaruvalukoda@gmail.com või telefonil +37258589885. Lepime tingimused ja hinna kokku igale tellimusele eraldi ning proovime oma võimete kohaselt pakkuda teile parimat teenust. Sõltuvalt parajasti käsil olevate tellimuste arvust ning konkreetse tellimuse eripärast, peaks arvestama vähemalt paarinädalase ooteajaga. 
UUENDUS: Hetkel on eritellimuste ooteaeg märkimisväärselt pikem, perekondlikel ning tervislikel põhjustel. Vabandame ebameeldivuste pärast ja loodame, et tegus töörütm taastub peagi.

 Valame nn kaotatud vaha meetodil (ingl k lost wax casting). Selle meetodi puhul valmistatakse  esialgu soovitav mudel vahast, seejärel moodustatakse mitmest mudelist vahapuu, et valuprotsess oleks ökonoomsem. Vahapuu ümber paigutatud metallist hülsi sisse valatakse poorne kips, mida küpsetatakse ahjus kõrgel kuumusel, et vaha välja sulaks ning kips tugevaks muutuks. Järele jäänud tühimikku valatakse sulametall, millest saabki pärast jahtumist, puhastamist ja lahti lõikamist soovitav ese. Viimistleme esemed samas töökojas asuvate masinate ja tööriistade abil. Töökojas on olemas ka spetsiaalne elektriline nugade teritamise käi.